Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Redzikowie
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Lista pracowników

DYREKTOR:

  1. mgr Sexton Sylwia - język angielski

WICEDYREKTOR:

  2. mgr inż. Młyńska Danuta - informatyka, zajęcia komputerowe

NAUCZYCIELE:

  3. mgr Bożena Bednarczyk - nauczyciel wspomagający
  4. mgr Brejt-Banaszak Małgorzata - chemia, wychowanie do życia w rodzinie
  5. mgr Gizara Bożena - edukacja wczesnoszkolna
  6. mgr Górniewicz Helena - język niemiecki
  7. mgr Grzegorczyk Aneta - wychowanie fizyczne, świetlica
  8. mgr Hann Małgorzata - fizyka
  9. mgr Hec Ewelina - nauczyciel wychowania przedszkolnego
10. mgr Jabłońska Elżbieta - świetlica
11. mgr Jablońska Małgorzata - matematyka
12. mgr Jabłońska-Bojczuk - geografia, technika, zajęcia techniczne, informatyka
13. mgr Kiczek Zbigniew - religia, wychowanie do życia w rodzinie
14. mgr Kłonowska Violetta - biblioteka, język kaszubski
15. mgr Kolada Renata - język polski
16. mgr Komorowska Mariola - edukacja wczesnoszkolna
17. mgr Korejwo Małgorzata - nauczyciel wspomagający
18. mgr Kowalczyk Daria - biologia, rewalidacja, informatyka
19. mgr Labuda-Dawszewska Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna
20. mgr Machniak Jadwiga - psycholog
21. mgr Maciejewska Anna - język niemiecki
22. mgr Margas Anna - nauczyciel wychowania przedszkolnego
23. mgr Melaniuk Joanna - wychowanie fizyczne
24. mgr Muchnicka-Jarosinska Alicja - biblioteka, zajęcia artystyczne, plastyka
25. mgr Poźlewicz Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna
26. mgr Reszka Anna - matematyka
27. mgr Rodewald Jolanta - historia, wiedza o społeczeństwie
28. mgr Selega Aleksandra - nauczyciel wychowania przedszkolnego
29. mgr Semenowicz Piotr - wychowanie fizyczne, pedagog
30. mgr Sędziński Marek - wychowanie fizyczne
31. mgr Skonieczna Sylwia - muzyka, zajęcia techniczne, technika
32. mgr Sławkowski Sławomir - język angielski
33. mgr Stander Paweł - język angielski
34. mgr Strzałkowska Monika - wychowanie fizyczne, pedagog
35. mgr Stypułkowska-Szafran - język polski
36. mgr Szewc Tomasz - język kaszubski, język polski
37. mgr Wasek Monika - podstawy przedsiębiorczości
38. mgr Wize Małgorzata - nauczyciel wychowania przedszkolnego
39. mgr Wójtowicz Ewa - język polski, logopeda
40. mgr Żmuda-Trzebiatowska Anna - matematyka


ADMINISTRACJA:

41. mgr Agnieszka Cyganek - sekretarz szkoły
42. mgr Marzena Nejman - samodzielny referent

OBSŁUGA:

43. Kastner Małgorzata

44. Klawikowska Maria

45. Konkel Mariola

46. Kruczewicz Grażyna

47. Matuszewski Robert

48. Mora Regina

49. Ozimek Mirosława

50. Pelc Iwona

51. Rojek Dariusz
 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Daria Kowalczyk 23-04-2008 11:35
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agnieszka Cyganek 10-07-2019
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Cyganek 10-07-2019 14:03