Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Redzikowie
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Lista pracowników

DYREKTOR:

  1. mgr Sexton Sylwia - język angielski

WICEDYREKTOR:

  1. mgr inż. Młyńska Danuta - informatyka, zajęcia komputerowe
  2. mgr Reszka Anna - matematyka     

 

 

NAUCZYCIELE:

  1. mgr Krzysztof Antonowicz – historia
  2. mgr Bożena Bednarczyk - nauczyciel wspomagający
  3. mgr Brejt-Banaszak Małgorzata - chemia, wychowanie do życia w rodzinie
  4. mgr Borczon-Winnicka Izabela – język polski
  5. mgr Daniluk Jarosław – edukacja dla bezpieczeństwa
  6. mgr Gizara Bożena - edukacja wczesnoszkolna
  7. mgr Hann Małgorzata – fizyka
  8. mgr Hec Ewelina - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  9. mgr Jabłońska Małgorzata – matematyka
  10. mgr Jabłońska-Bojczuk Kamila - geografia, technika, zajęcia techniczne, informatyka
  11. mgr Kaszowska Joanna - matematyka
  12. mgr Kłonowska Violetta – nauczyciel wspomagający, język kaszubski
  13. mgr Kolada Renata - język polski, historia
  14. mgr Komorowska Mariola - edukacja wczesnoszkolna
  15. mgr Kopowicz Bożena – nauczyciel wspomagający
  16. mgr Korejwo Małgorzata - nauczyciel wspomagający
  17. mgr Kowalczyk Daria - biologia, rewalidacja, informatyka
  18. mgr Kublik Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna
  19. mgr Kurzyniec – Sadowska Marta – język angielski
  20. mgr Labuda-Dawszewska Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna
  21. mgr Łuszcz Anna – nauczyciel świetlicy
  22. mgr Machniak Jadwiga – psycholog
  23. mgr Maciejewska Anna - język niemiecki
  24. mgr Malinowska – Krawiec Maja – edukacja przedszkolna
  25. mgr Margas Anna - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  26. mgr Matusiak Szczepan – wychowanie fizyczne, edukacja wojskowa
  27. mgr Melaniuk Joanna - wychowanie fizyczne
  28. mgr Muchnicka-Jarosinska Alicja - biblioteka, zajęcia artystyczne, plastyka
  29. mgr Nowak Lidia – edukacja przedszkolna
  30. mgr Nowatka Agnieszka – edukacja przedszkolna
  31. mgr Pietrowska – Śniegula Aneta – matematyka
  32. mgr Poźlewicz Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna
  33. mgr Rembalska Ewa – nauczyciel wspomagający
  34. mgr Rodewald Jolanta - historia, wiedza o społeczeństwie
  35. mgr Selega Aleksandra - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  36. mgr Semenowicz Piotr - wychowanie fizyczne, pedagog
  37. mgr Sędziński Marek - wychowanie fizyczne
  38. mgr Skonieczna Sylwia - muzyka, zajęcia techniczne, technika
  39. mgr Sławkowski Sławomir - język angielski
  40. mgr Stander Paweł - język angielski
  41. ks. Stefan Krzysztof – religia
  42. mgr Struska Małgorzata – matematyka
  43. mgr Strzałkowska Monika – doradztwo zawodowe, pedagog
  44. mgr Stypułkowska-Szafran - język polski
  45. mgr Szewc Tomasz - język kaszubski, język polski, nauczyciel wspomagający
  46. mgr Szewczyk Agnieszka – edukacja przedszkolna
  47. mgr Świdczak Marcin – wychowanie fizyczne
  48. mgr Tomaszeska Jolanta – rewalidacja
  49. mgr Wasek Monika - podstawy przedsiębiorczości
  50. mgr Wielke Anita – religia
  51. mgr Wize Małgorzata - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  52. mgr Wójtowicz Ewa - język polski, logopeda
  53. mgr Wysocka Iwona – nauczyciel wspomagający

 ADMINISTRACJA:

  1. mgr Agnieszka Cyganek - sekretarz szkoły
  2. mgr Marzena Nejman - samodzielny referent
  3. Lewańczyk Halina – pomoc administracyjna

OBSŁUGA:

  1. Kastner Małgorzata
  2. Kazin Danuta
  3. Klawikowska Maria
  4. Kruczewicz Grażyna
  5. Mora Regina
  6. Musiał Monika
  7. Osiak Katarzyna
  8. Ozimek Mirosława
  9. Rojek Dariusz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Daria Kowalczyk 23-04-2008 11:35
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agnieszka Cyganek 10-07-2019
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Cyganek 21-02-2020 14:40