Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Redzikowie
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Lista pracowników

DYREKTOR:

  1. mgr Aneta Pietrowska - Śniegula

WICEDYREKTOR:

  1. mgr Reszka Anna - matematyka     

NAUCZYCIELE:

  1. mgr Bernat Magdalena – edukacja wczesnoszkolna
  2. mgr Bojarowska – Bublej Dorota – nauczyciel świetlicy
  3. mgr Brejt-Banaszak Małgorzata - chemia, wdż, biologia, przyroda
  4. mgr Borczon-Winnicka Izabela – język polski
  5. mgr Dallmer Roman – edukacja wojskowa
  6. mgr Hann Małgorzata – fizyka
  7. mgr Hec Ewelina - nauczyciel wspomagający
  8. mgr Jabłońska Małgorzata – matematyka
  9. mgr Jabłońska-Bojczuk Kamila - geografia, przyroda, zajęcia techniczne, informatyka
  10. mgr Kasperek Olga – nauczyciel wspomagający
  11. mgr Kłonowska Violetta – nauczyciel wspomagający, język kaszubski
  12. mgr Kolada Renata - język polski, historia
  13. mgr Komorowska Mariola - edukacja wczesnoszkolna
  14. mgr Kopowicz Bożena – nauczyciel wspomagający
  15. mgr Kosiedowska Ewa – edukacja wczesnoszkolna
  16. mgr Korejwo Małgorzata - nauczyciel wspomagający
  17. mgr Kowalczyk Daria - biologia, rewalidacja, informatyka
  18. mgr Krahll Mateusz - religia
  19. mgr Kublik Katarzyna – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  20. mgr Labuda-Dawszewska Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna
  21. mgr Maciejewska Anna - język niemiecki
  22. mgr Maksimowicz Marzena – wos, historia
  23. mgr Malek Anna - nauczyciel wspomagający
  24. mgr Margas Anna - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  25. mgr Melaniuk Joanna – nauczyciel świetlicy
  26. mgr Miezianko Katarzyna - nauczyciel wspomagający
  27. mgr Morzyńska – Burak Agnieszka – nauczyciel wspomagający
  28. mgr Muchnicka-Jarosińska Alicja - biblioteka, zajęcia artystyczne, plastyka
  29. mgr Myszkowska Anna - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  30. mgr Nowatka Agnieszka – edukacja przedszkolna
  31. mgr Powązka Agnieszka - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  32. mgr Poźlewicz Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna
  33. mgr Princ Paulina – psycholog
  34. mgr Rembalska Ewa – nauczyciel wspomagający
  35. mgr Selega Aleksandra - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  36. mgr Sędziński Marek - wychowanie fizyczne
  37. mgr Sexton Sylwia – język angielski
  38. mgr Skonieczna Sylwia – muzyka, zajęcia techniczne, technika
  39. mgr Skwierawska Joanna - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  40. mgr Sławkowski Sławomir - język angielski
  41. mgr Sochańska Jolanta – podstawy przedsiębiorczości
  42. mgr Stander Paweł - język angielski
  43. mgr Strzałkowska Monika – doradztwo zawodowe, pedagog
  44. mgr Stypułkowska-Szafran - język polski
  45. mgr Szemiot Natalia - nauczyciel wspomagający
  46. mgr Szewc Tomasz - język kaszubski, język polski, nauczyciel wspomagający
  47. mgr Świdczak Marcin – wychowanie fizyczne
  48. mgr Szewczuk Sebastian - religia
  49. mgr Wize Małgorzata - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  50. mgr Wójtowicz Ewa - język polski, logopeda
  51. mgr Zawadzka Alicja - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  52. mgr Zubelewicz Estera - nauczyciel wspomagający

 ADMINISTRACJA:

  1. mgr Agnieszka Cyganek - sekretarz szkoły
  2. mgr Marzena Nejman - samodzielny referent
  3. Sabina Kołrzan – pomoc administracyjna

OBSŁUGA:

  1. Dopierała Anna
  2. Groś Anita
  3. Jagiełło – Cybulska Mariola
  4. Jarząb Anna
  5. Kastner Małgorzata
  6. Kazin Danuta
  7. Kruczewicz Grażyna
  8. Musiał Monika
  9. Ozimek Mirosława
  10. Promińska Beata
  11. Rojek Dariusz

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Daria Kowalczyk 23-04-2008 11:35
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agnieszka Cyganek 10-07-2019
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Cyganek 30-09-2022 09:56